MÖBLER / Bord / Toilettebord 11887150
nr 1188 7150
Toilettebord
Nyrokoko. Längd: 114, djup: 55 cm, höjd: 158 cm, glasskiva, tyg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juni 2018
kl 18:35:31
30/5 21:13:40
100 kr
3/6 20:08:23